31 Mayıs 2012 Perşembe

Ankara'da 5 Çayı ( blogger buluşması )zeynebinevi blogunun sahibesi Zeynep hanım, Ankara'da bir blogger buluşması ayarlıyor, pek de iyi yapıyor :)

Katılmak için kendisine mail atmak gerekiyor, son gün 4 Haziran, 5 çayı tarihi de 9 Haziranmış. Ayrıntılar için şuraya ^^

Bu aralar haftasonlarımı önceden planlayamıyorum malesef biraz fazla yoğunum >_< Son anda işim çıkmazsa ben giderim diye düşünüyorum :)

9 yorum:

 1. Ooo size iyi eğlenceler, muhabbetiniz bol olsun;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler :) İnşallah gidebilirim de muhabbetimiz bol olur :)

   Sil
 2. Ayça'cım umarım bir aksilik çıkmaz ve gelebilirsin, bekliyorum mailini:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Düğün hazırlığı yapıyorum, bu aralar "bir haftasonu" İstanbul'a çeyizlerim gidecek, ama eminimki sevgilim o haftasonunu 1 veya 2 gün önceden haber verecek ^_^ "aaa bu haftasonu olmaz ben 5 çayına gidiyorum" dersem kimse beni dinlemez sanırım ^_^ inşallah gelebilirim

   Sil
 3. blogger buluşmaları çok keyifli oluyor! ve elimden geldiğince katılıyorum ama siz de ankaradasınız :( iyi eğlenceler :)

  bana da beklerim sizi:
  edankb.blogspot.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. eminim keyifli oluyordur ^^ ben daha önce katılmadım hiç, katılabilirsem bu ilk olacak. takibe aldım sizi

   Sil
 4. Katılamıyorum, bana istanbul yolları göründü... (ayy gülücük mü , asık surat mı yapsam bilemedim. İstanbula gitmek, hele de evimizi yerleştirecek olmak süper, ama katılamamak can sıkıcı...)

  YanıtlaSil
 5. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 6. Paylaşımlarınızı beğenerek takip etmekteyim . Dell dizüstü tamir olarak bu güzel paylaşımlarınızın devamını bekleriz .

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...