6 Temmuz 2012 Cuma

Esma Ablam'dan gelen düğün süslerim :)Tuğba Canyurt'un yaptığı morlu keçe kuşları gördünüz mü ? Ben gördüm, ve gözlerimi alamadım. E nasıl beğenmeyeyim çok güzeller, çok sevimliler, tabi bir de morlar ( Ankara'da ki düğünde ben dahil her şey mor olacağı için :) ) 

Neyse taktım kafaya, e hazır Ankara'da da, ben kesin gidip bir çift alıp takı kurdelelerimize (benimki mor, hakan'ınki beyaz) dikeceğim diye. Ben böyle gidip keçe kuş almalıyım diye dolanırken Esma ablam duydu sesimi ( şu güzelim önlükleri diken yetenekli bayan oluyor kendisi) "Ayça sen çiz ne istiyorsan ben dikeyim olur mu, sana bir şeyler yapmak istiyordum, düğünün için bir şeyler yapmam gerek dedi". Aldım kağıt kalem, mükemmel çizim yeteneğimle :p çiziktiriverdim hemen. Benim çizimimden anlaşılabildiği kadarıyla (çok güzel yaptığına göre demekki çok güzel çizip anlatmışım bence ;) ) yapmış kuşlarımı , yetmemiş kolye falan da yapmış onlara :)Hem de bir sürü :) Eve geldiğimde sadece 1 çift değil 5 çift gelin damat kuş beni bekliyordu :) Sağolsun tek tek minik minik uğraşmış kuşlarla.

Düğünden iki gün önce gelip evin kapısını süslemek istedi, önden bu güzelim kapı süsünü hazırlayıp getirmiş, "ben gidip mor beyaz tüller alayım o gün için " dedi :) Hızını alamamış olacakki, evimde kullanmam için de bu iğnelik adamı yapmış, benden de bu adama bıyık eklememi istedi :)


Ben hepsini çok çok beğendim, ellerine sağlık. Düğün vakti yaklaşıp telaş arttıkça etrafta böyle güzel insanlar görmek çok güzel oluyor. Tuğba Canyurt'a da ayrıca teşekkür ediyorum, düğünüm için istediğimi duyduğunda hediye etmek istedi bir çift kuş, almaya gidemedim ama almış kadar mutlu oldum :)

Bu arada hala dans şarkımız yok bizim >_< (son 10 gün)

4 yorum:

 1. Çok güzel olmuşlar :) Düğünü heyacanla bekliyorum..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok teşekkür ederim ben de çok beğendim, kuşları nereye takayım diye düşünüp duruyorum :) Az kaldı düğüne :)

   Sil
 2. aycacım çok teşekkür ederim güzel yorumların için
  umarım düğünün hayal ettiğinde de güzel geçer:)
  zuhal olacay ın pervane şarkısını çok beğeniyorum biraz yavaş bir parça ama düğünlerde sıkça kullanılıyormuş
  papaya gibisin beyaz ve ince benim düğün parçamdı:))
  içine sinen bir parça yüreğine sinen bir düğün dilerim
  kuşlar gibi uç mutluluktan:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok çok teşekkür ederim :) şarkıları dikkate alacağım :)

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...